2011-2012 yeni hyundai accent blue özellikleri


Yeni Accent Blue, Hyundai’nin Avrupa ile aynı anda Türkiye’de 5 Yıl Üçlü Bakım programını sunmaya başladığı ilk araç olarak öne çıkıyor. Hyundai’nin 2004 yılından bu yana Türkiye’de satılan tüm modelleri için uygulanan 5 Yıl Üretici Mekanik Garantisi ve Ücretsiz Yol Yardım Hizmeti’nin yanı sıra artık 5 yıl boyunca her yıl bir defa tüm Hyundai araçlarına Hyundai Yetkili Servisleri’nde ücretsiz check-up hizmeti verilecek.

Yeni Accent Blue, bu uygulamanın sunulduğu ilk model olmanın yanı sıra 2011 yılında satın alınacak tüm Accent Blue’lardan ilk 3 bakım için yağ değişim ücreti de alınmayacak.

Maksimum 109 HP güç ve 13,9 kgm torka sahip benzinli motor, 5 ileri düz veya 4 ileri otomatik şanzıman seçenekleri ile tercih edilebiliyor. Manuel şanzımanla 185 km/s maksimum hıza ulaşan Yeni Accent Blue, 0’dan 100 km/s hıza 11,5 saniyede çıkıyor ve 100 km’de ortalama 5,9 litre yakıt tüketiyor. Otomatik şanzımanlı Yeni Accent Blue 1.4 ise 182 km/s maksimum hıza, 13,2 saniyelik 0-100 km/s hızlanmasına ve 100 km’de ortalama 6,3 litrelik yakıt tüketimine sahip.

Hyundai Yeni Accent Blue’da Derin Siyah, Kristal Beyaz, Gümüş Gri, Karbon Gri, Buz Mavisi, Okyanus Mavisi, Amber Kırmızı ve Bronz olmak üzere 8 farklı renk seçeneği sunuluyor. Yeni Accent Blue’nun fiyatları, donanıma göre 33 bin 900 TL ile 39 bin 400 TL arasında değişiyor

Hyundai’nin akıcı tasarım felsefesi çerçevesinde geliştirilen Yeni Accent Blue’nun, şık, sofistike ve dinamik bir görünümü bulunuyor. Kompakt sedan gövdeye sahip olan Yeni Accent Blue, bu tasarımı ile özellikle gençleri ve seçkin olmayı tercih edenleri hedefliyor.

Hyundai’nin son modellerinde uygulanmaya başlanan akıcı tasarım felsefesi için Hyundai tasarımcıları doğadaki uyumdan ilham aldıklarını belirtiyor. Bunun temelinde, Yeni Accent Blue’nun hem iç hem de dış tasarımına damgasını vuran, “Dinamizmde Sadelik” anlayışı yer alıyor. Dış görünümdeki Coupe tarzı Sedan tasarımı, Yeni Accent Blue’nun hatlarını şekillendiriyor. Bir kartalın gözlerini andıran ön farlar, otomobile ayrıcalık kazandıran “L” şeklindeki sis farları ve markanın karakteristik altıgen ızgarası, Yeni Accent Blue’nun ön tasarımını belirliyor. Yeni Accent Blue’nun sade ama bir o kadar da heybetli duruşu, ön sis farlarından arka stop lambalarına kadar uzanan çizgiyle tamamlanıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

© copyright yeniarabalar2020.blogspot.com