yeni 2011-2012 infiniti fx30d özellikleri ve detaylargöz alıcı ve seksi görünümlü infiniti hayranlarıyla buluşuyor.....

İlham veren performansı ve göz alıcı tasarımıyla premium segmentte büyük fark yaratan Infiniti, İstanbul’un ardından, İzmir, Ankara, Antep, Adana ve Mersin illerinde otomobil severler ile buluşuyor. Bu illerdeki otomobil tutkunları, eşsiz Infiniti deneyimini yaşama fırsatı bulacaklar.

Farklı, cesur ve özgün karakterini potansiyel müşterileriyle buluşturmanın heyecanını yaşayan Infiniti bu illerde kalıcı ilişkilerin temelini atmayı hedefliyor.

Performansla ruhun mükemmel uyumunu yakalayan Infiniti’nin, “Total Ownership Experience” adını verdiği, markanın müşterileri ile olan tüm ilişkilerinde ‘eşsiz bir deneyim’ yaşatma prensibi, İstanbul dışındaki büyük illerde de potansiyel müşterilerle buluşmaya, onlara benzersiz Infiniti deneyimini yaşatmaya hazır. Bu kışkırtıcı ve keyifli deneyimi İstanbul dışındaki premium otomobil tutkunlarının da yaşaması amacıyla Infiniti gittiği illerde Infiniti alanları yaratıyor.

Performansı test etme fırsatı
Infiniti, ilham yolculuğu sürecinde gittiği her şehirde otomobil severlere markanın iki özel modelini test ettirme olanağı bulacak. Otomotbil severler, Infiniti FX30d ve M30d ile dizel teknolojisinin sunduğu en yüksek performansı yakından deneyimleme fırsatı bulacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

© copyright yeniarabalar2020.blogspot.com