2011 model nissan juke detaylar ve reklam filmi


 Nissan Juke bir ihtiyaç olmanın çok ötesine geçen bir model olarak karşımızda  Öyle ki, şehir hayatında uyumlu boyutları ve arazideki SUV genleri ile müşteri kitlesinin beklentilerini fazlasıyla karşılayan Nissan Juke, tasarımı ile gönülleri gerçek anlamda fethediyor. Dikkat çekici kaslı çamurlukları, şehirli ve spor çizgileri ile Nissan Juke ‘u farketmemek mümkün değil. İç mekandaki malzeme kalitesi ve kışkırtıcı dizayn kullandığınız aracın size özel olduğunu her an hissetmenizi sağlıyor.


 
 Bunun yanında ekonomik motor seçenekleri ile Nissan Juke kullanıcısının cebinide düşünmeyi ihmal etmiyor. Avrupa da yapılan Nissan Juke Test sürüşlerinde, uzmanlar tarafından tam not alarak sınıfını geçen, Nissan’ın yaramaz çocuğu Juke; mini ve beatle gibi bir efsane olabilecek özelliklerin tümüne sahip olduğunu şimdiden kanıtladı


 
 Nissan Juke nin boyutları , 4,135 mm. uzunluğunda, 1,765 mm. genişliğinde.


 
Nissan Juke’nin 2 ve 4 çeker sistem olmak üzere farklı seçeneklerle piyasaya sürüleceğini bildiren Nissan, tüketiciye 3 adet motor versiyonu sunuyor. 117 ve 188 beygir güç üreten 2 farklı 1.6 litrelik benzinli iki çeker motor seçeneği, 110 beygir üreten 1.5 litrelik bir dizel motor seçeneği bulunuyor.
Şehirde yaşayan özgür ruhlara hitap eden Nissa’ın yeni yaramaz çocuğu Nissan Juke görselliği ile göz doldururken, arazideki başarısıyla dikkat çekiyor.


 
Ön çekiş ve AWD olmak üzere iki seçenek ile piyasada yer bulacak Juke’un ön çekişli versiyonunda arka süspansiyonlar torsiyonken, ön süspansiyonlar Mac Pherson. AWD versiyonunda ise tork kontrol sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde araç arazi koşullarında beklenmedik bir performans sağlayabiliyor.

nissan juke tanıtım videosunu izleyin..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

© copyright yeniarabalar2020.blogspot.com