audi a3 detaylarİyi tasarlanmış, güvenli ve yenilikçi: Audi A3, muazzam sürüş keyfinin daha da büyük bir güvenlik içinde tadına varılmasına olanak sağlayan donanımlara ve teknik özelliklere sahiptir. Örneğin, önce A3’ünüz için uygun bir park yeri bulmanıza yardımcı olan ve daha sonra o park yerine geri geri en etkin bir biçimde girmenize yardımcı olan paralel park asistanı sistemini ele alın. quattro Sportif bir şekilde viraj alan olağanüstü çeviklik, pratik olarak her türlü zeminde fevkalade yol tutuş, hızlanma sırasında büyük çekiş: Bunlar, motor varyasyonlarının çoğu için isteğe bağlı olarak alınabilen quattro sürekli dört tekerden çekiş sisteminin sağladığı avantajlardır. Bu sistem, tahrik kuvvetini şartların gerektirdiği şekilde dört tekerleğe dağıtır.

S tronic şanzıman bir vitesten öbürüne, güç akışında fark edilebilir bir kesilme olmaksızın, 0.2 saniyeden daha kısa zamanda geçer. Dahası S tronic, alışılagelmiş bir manuel şanzımanın tüm özellikleri ile modern bir otomatik şanzımanın kullanışlılığını birleştirmektedir. Seçim tamamen size kalmış: Tüm vites değiştirme işini kumanda lojiğine bırakabilirsiniz; vitesleri, direksiyon simidindeki düğmelerden değiştirebilirsiniz veya vites kolunu kullanabilirsiniz.


Ses sistemler Mobil eğlencenin en iyisi: Güçlü bir FM ve radyo alıcısı ile birlikte bir CD çalar veya CD değiştiriciye sahip standart donanımdaki Chorus ses sistemi (1.4, 1.6, 1.8 motorlarda), aynı zamanda isteğe bağlı olarak alınabilen Concert ve Symphony ses sistemleri ile nereye yolculuk yaparsanız yapın üst kalitede bir ses vaat eder. Concert ve symphony ses sistemleri standart olarak taşınabilir. Medya çalarlar için bir aux- in soketi içerir ve isteğe bağlı olarak yüksek performanslı BOSE ses sistemi veya iPod ya da USB medyaları için bağlantılarla birlikte alınabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

© copyright yeniarabalar2020.blogspot.com