2011 model hyundai i10


Sınıfının en uzun ve yüksek aracı olan ve 5 kapısı sayesinde hem pratik hem de geniş ve kullanışlı bir iç hacim sunan i10, Türkiye’ye 66 PS maksimum güç üreten 1.1 litre hacmindeki düşük yakıt tüketimine ve yüksek performansa sahip 4 silindirli motorla ithal ediliyor. Hyundai i10, her türlü kullanıma cevap verebilmesi amacıyla Türkiye’de 5 ileri manuel ve 4 kademeli otomatik şanzımanla satılıyor


Zengin donanım seviyesine sahip olan ve güvenlik açısından da Euro NCAP’in çarpışma testlerinden segmentindeki en yüksek notu alan Hyundai i10’da Team ve Select olmak üzere iki farklı donanım seçeneği bulunuyor. Hyundai i10’da sürücü havayastığı, klima, EBD destekli ABS fren sistemi, elektrik kumandalı camlar, merkezi kilit, 4 hoparlörlü, harici bağlantılı radyo/CD/MP3 çalar gibi birçok donanım standart olarak sunuluyor. Hyundai i10’un peşin alım anahtar teslim fiyatları 19 bin 650 TL ile 22 bin 950 TL arasında değişiyor.


hyundai i10 selefine göre daha dikkat çekici ve tercih edilebilir olanaklar sunuyor. iç tasarımı yuvarlak hatlı consol ve mavi opritron göstergesiyle direksiyonu bırakmak istemeyeceksiniz.


torpido  oldukça sportif ve dinamik dizayn edilmiş. kullanılan malzeme bu segment için iyi sayılır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

© copyright yeniarabalar2020.blogspot.com