2011 model fiat bravo detaylarFiat Bravo, başta  internet platformu olmak üzere, yıl boyunca yapacağı sıradışı faaliyetleri ile de sınıfında farklılaşıyor ürün olarak sahip olduğu dizel ve benzinli motor seçenekleri, güvenliği, boyutları ve donanımı ile kullanıcılarına keyifli sürüş olanağı sağlıyor.
Fiat Bravo; 434 cm uzunluğu, 179 cm genişliği, 149 cm yüksekliği, 260 cm aks açıklığı ve 400 litrelik yükleme kapasitesiyle sınıfının en iyisi olma özelliğine sahip.


European New Car Assessment Programme (Euro NCAP) tarafından yolcu ve araç güvenliğinde en yüksek takdir düzeyi olan, 5 yıldız ve çocuk güvenliği konusunda ise 3 yıldızla ödüllendirilen Fiat Bravo, yüksek dayanıklılığa sahip güçlendirilmiş yapısı sayesinde yolcularını en iyi şekilde koruyor.


Yeni Fiat Bravo’nun Active Plus adı verilen baz donanım versiyonunda EBD destekli ABS, ön havayastıkları, ön yan havayastıkları, klima, MP3 ve CD çalarlı müzik sistemi, deri direksiyon simidi ve vites topuzu, krom kapı içi kollar ve 16 inçlik jantlar gibi ekipmanlar yer alıyor.

Fiat Bravo 4 T-Jet 150 hp Sport ve 1.4 T-Jet 120 hp Emotion ile 1.6 16V Multijet versiyonları ile yer alıyor.


Fiat Bravo’nun yenilenen versiyonu, 33 bin 500 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla
Fiat showroomlarında sizleri bekliyor....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

© copyright yeniarabalar2020.blogspot.com