2011 model subaru WRX STİ özellikleri ve tanıtım videoları


SUBARU'nun Yenilenen Performans Modeli 2011 WRX STI Sedan türkiye yollarında..Yüksek performanslı sürüş deneyimini bir üst seviyeye çıkartmak için bir çok teknolojik özelliği bünyesine barındıran Subaru WRX STI, aeorodinamik teknolojisi ve yenilenen tasarımı ile motor sporlarının vazgeçilmezi olmaya devam edecek.


 
Eskisine oranla daha yüksek performans  vaat eden 2011 WRX STI'ın kalbinde 2.5 litrelik Subaru Boxer Motor yatıyor. 300 Bg güç ve maksimum 407 Nm tork üreten turbo beslemeli WRX STI, 0/100 km hızlanmaya 5.2 saniyede ulaşıyor. Subaru WRX STI, gelenekselleşen Subaru kalitesi, turbo beslemeli Boxer Motor ve Symmetrical AWD ayrıcalığı ve yepyeni tasarımı ile hız, performans ve güvenlik tutkunlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Daha iyi bir yol tutuşu sağlamak için tasarım özellikleri geliştirilen 2011 Subaru WRX STI'da sağlam şasi geometrisinden Simetrik Sürekli Dört Çeker (AWD) sistemine kadar tüm tasarım projeleri mükemmel bir uyum içerisinde çalışıyor. Ayrıca yeniden tasarlanan süspansiyon sistemi, sürücü ve araç arasında üst seviyede bir bütünlük sağlıyor.


 
Daha alçak tasarlanan yeni WRX STI, virajlarda daha çevik yol alıyor ve hassas bir direksiyon tepkisi sağlıyor. Yenilenen süspansiyon sistemi ile WRX STI, kontrolün tamamen sürücüde olduğunu hissettirerek benzersiz bir sürüş keyfi sunuyor. Tutku dolu bir performans ikonu... Ralli dinamikleirinin özüne sadık kalınarak tasarlanan efsanevi otomobil... Impreza WRX STI, mükemmel tepkime düzeyi, çekiş gücü, dengesi ve güvenilirliği ile size üstün sürüş keyfi sunarken otomobilinizle aranızda özel bir bağ kurar. Tüm bu özellikler, otomobilinizin üstün performansı ile size sağladığı ayrıcalıklardan sadece birkaçıdır.


 
2011 Model WRX STI  teknik özellikleri : Motor: Karşılıklı yatay, 4 - silindirli, 4-troklu, yüksek takviyeli turboşarjlı, geniş kapasiteli ara soğutuculu, benzinli motor. Şanzıman: 6 vitesli düz şanzıman Güç: 300 PS Tork: 407 Nm Süspansiyon: Ön taraf Ters MacPherson gergi kolu, arka taraf çift salıncaklı Frenler: Brembo performans fren sistemi Direksiyon: Üç kollu eğilebilir teleskopik direksiyon simidi Uzunluk: 4,415 mmDingil Mesafesi: 2,625 mm Genişlik: 1.795 mm Yükseklik: 1,470 mm2011 subaru impreza wrx sti test ve tanıtım videosunu izleyin..

ken block 530 beygir gücündeki subaru wrx sti şovunu izle..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

© copyright yeniarabalar2020.blogspot.com