ferrari 599 sa aperta detaylar ve tanıtım videosu
Paris’in gözdelerinden biri olan Ferrari SA Apertahem 670 HP güç üreten motoru ile meydan okuyor hem de çekici tasarımı ile büyülüyor. Paris Otomobil Fuarı’nın en iddialı modellerinden biri olarak ön plana çıkan Ferrari SA Aperta, markanın 599 GTB Fiorano isimli modeli temel alarak geliştirilen bir araç. Yüksek performanslı ve lüks spor otomobillerin üreticisi İtalyan Ferrari, tasarım devi Pininfarina ile işbirliğinin 80’inci yılını kutlamak amacıyla sadece 80 adet üretilecek yeni modelinin tanıtımını Paris Otomobil Fuarı’nda yaptı. Ferrari’den beklenen ataklığa sahip olan aracın fabrika verilerine göre maksimum hızı 325km/s olarak açıklanıyor. Yüksek sürati ile dikkat çeken aracın 0-100 km/s hızlanması ise 3.6 saniye gibi kısa bir süre içinde tamamlanıyor

Ferrari SA Aperta adını taşıyan V12 motorlu yeni model, performans verileri ile eminiz şimdiden dikkat çekmeyi başarmıştır. Paris Otomobil Fuarı’nda resmi tanıtımı henüz yapılmış olmasına rağmen tamamının şimdiden satılması ise bu araçla ilgili beklentiye girenler için büyük hayal kırıklığı oldu. Tasarımları daha masaya yatırıldığında neredeyse satışı yapılan Ferrari SA Aperta’nın kaputunun altında yatan V12 silindirli motor tam 670 HP güç üretiyor.

Ferrari SA Aperta, roadster karoser yapısıyla farkını ortaya koyuyor. Hem şirketleri ve yaptıkları çalışmalar, hemde Maranello’da üretilen gelmiş geçmiş en başarılı yol otomobilleriyle ilişkili olan Sergio ve Andrea Pininfarina’ya saygı niteliğinde olan SA Aperta, tasarımıyla hemen dikkat çekiyor.ferrari 599 sa aperta tanıtım videosu izleyin..
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

© copyright yeniarabalar2020.blogspot.com