2011 model fiat linea özellikleri

Fiat Linea’nın yüksek teknoloji ürünü motor ailesi, size keyifli ve yüksek performanslı yolculuklar sunuyor.Yüksek performansın yanı sıra yakıt tasarrufu da sağlayan bu motorlar Fiat teknolojisinin en son ürünleri.Fiat Linea’nın 1.4 Fire Benzinli, 1.4 16v T-Jet Turbo Benzinli, 1.3 Multijet ve yeni 1.6 Multijet Dizel motor seçenekleri performansı ekonomiyle birleştiriyor... “Yılın Motoru” ödüllü Multijet Dizel motorunu, düz yada otomatik dualogic vites seçenekleri ile sunarak size üstün performansla gelen özgürlüğü de sunuyor.

Yüksek performansı ekonomiyle birleştiren yeni 1.6 16v Multijet Dizel motor, 105 hp güç ile 290 nm tork üreten ilk ve tek motor! Üstelik bu seviyeye sadece 1500devir/dakikada ulaşıyor. Böylece 0-100 km/s hızlanmasını, sadece 11 saniyede gerçekleştiriyor.Tüm bu performansın yanında 100km’de 5 litrelik* yakıt tüketimiyle ailelere bilinen Multijet ekonomisinin tüm avantajlarını yaşatıyor.
Yakıt tüketimini artırmadan daha güçlü bir performans sunan yeni 1.6 16v Multijet Dizel motorlu Linea, yüksek motor performansı sayesinde sürücüsüne akıcı bir sürüş keyfi sağlıyor.

1,3 multijet versiyonu 1,6 benzinli araçların performansını aratmıyor 1,3 multijet 90 beygir kullananlar bilir 2, viteste gazı köklediğinde ne olduğunu :) açıkçası bir dizel için müthiş bir  ivmelenme sözkonusu.

bu segmentteki araçlar içinde alınabilinecek en iyi araç diyorum. 0 araç alacaksanız linea yı denemeden karar vermeyin acaba diyorsanız hiç düşünmeyin alın. yakıt olarak şaşıracaksınız test verilerini söylemiyorum ama  arabayı devirli kullanmayı seven biriyim en fazla şehir içi 7,4 olabildi  sehirler arası 5,5 bu verdiğim rakamlar benim kullandığım 1,3 multijet arac için geçerli ve bu değerler her kullanıcı için değişir ama bu değerlerin fazla üstüne çıkamazsınız.

 
FİAT LİNEA TANITIM VİDEOSUNU İZLEYİN..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

© copyright yeniarabalar2020.blogspot.com